Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0