Movies
Ratings
59
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0