Movies
Ratings
385
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The GuardianRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0