Titles you rated
ChangelingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0