Titles you rated
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0