Movies
Ratings
516
Gone GirlRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 2.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0