Titles you rated
Conor McGregor NotoriousRated ★ 2.5
JuniorRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0