Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- Kichijoji Dake ga Sumitai Machi desu ka?Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
JirisanRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.0
AnoneRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 3.0