Movies
Ratings
342
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Grown UpRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
I am a CatRated ★ 4.5