Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.5- MomentRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0