Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0