Series
Ratings
67
Better Call SaulRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0