Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- RNARated ★ 5.0
- School 2Rated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 1.0- Mr. QRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0- TruthRated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 5.0