Titles you rated
JokerRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
DreddRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Out of the DarkRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
The Coast GuardRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0