Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 0.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Masters of Horror Season 2Rated ★ 2.5
- Masters of HorrorRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0