Movies
Ratings
23
InterstellarRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0