Movies
Ratings
51
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0