Series
Ratings
58
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5