Titles you rated
 The Sixth SenseRated ★ 5.0 The Sixth SenseRated ★ 5.0
 The Butterfly EffectRated ★ 5.0 The Butterfly EffectRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 X-Men: First ClassRated ★ 3.0 X-Men: First ClassRated ★ 3.0
 ConstantineRated ★ 5.0 ConstantineRated ★ 5.0
 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
 The Matrix ReloadedRated ★ 5.0 The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
 TransformersRated ★ 3.0 TransformersRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 A LoveRated ★ 1.0 A LoveRated ★ 1.0
 The AttorneyRated ★ 3.0 The AttorneyRated ★ 3.0