Series
Ratings
133
RivalRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 1.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.5
May QueenRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 1.5