Titles you rated
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.0
Mackerel RunRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 1.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 1.5
PresidentRated ★ 2.0
Merry Go RoundRated ★ 1.0
My Daughter the FlowerRated ★ 1.0
Love TrulyRated ★ 1.0- Hello, God!Rated ★ 1.0
Shin DonRated ★ 0.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 1.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 2.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 2.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 1.0
Hello! My LadyRated ★ 1.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.0