Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0