Movies
Ratings
161
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0