Titles you rated
Goodbye MomRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.0
AcceptedRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0