Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0