Titles you rated
ControllerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0