Titles you rated
Pompo: The CinéphileRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
Hail to HellRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
GagarineRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.5
Beautiful VampireRated ★ 3.0
GuestRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0