Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0