Movies
Ratings
42
The King's SpeechRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0
BeginnersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.0