Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
CasinoRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 4.0
From Russia with LoveRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.5
The Return of JafarRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.5