Series
Ratings
49
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5