Titles you rated
RushRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5