Movies
Ratings
1338
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 2.5
Usury AcademyRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5