Titles you rated
RockyRated ★ 5.0
Shin UltramanRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 1.5