Movies
Ratings
792
Good NewsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0