Series
Ratings
240
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 5.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 4.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
The Owl House Season 3Rated ★ 5.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.5
The Owl House Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5