Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5