Movies
Ratings
30
MasqueradeRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0