Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5