Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0