Titles you rated
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 3.5
T-34Rated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 1.5- All Bark No BiteRated ★ 1.5