Movies
Ratings
31
Ender's GameRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0