Movies
Ratings
233
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0