Movies
Ratings
54
American History XRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 1.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0