Movies
Ratings
117
Fantastic FourRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0