Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0