Titles you rated
Swing KidsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0