Series
Ratings
144
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5