Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0