Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Desert FlowerRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 1.5
The DressmakerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0